leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!özgür düşüncelerin buluştuğu yer!!!

Anasayfafirst pageLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sizin İstediğiniz Kategori Açılsın. Moderatörü Siz Olun. Detay İçin "ÖNER BANA" Başlıklı Kategoriye Bakın.

Sonsuzluk

YazarMesaj
Ravennn
melaike
melaike
Ravennn

Hangi cehennemden : Araf
Boş zamanlarında naparsın? : Mental masturbation.
Lakabın ne? : Raven veya Crow
Rep Gücü : 26
Başarı Sistemi : 0

Sonsuzluk Empty
MesajKonu: Sonsuzluk   Sonsuzluk Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 6:33 pm

Sonsuzluk
Belki şuanki gibi 10'larca sefil hayatım olacak ve
sen hepsinde yine benim olamayacaksın.

Bunu böyle hissettikten sonra bırak dünyaya gelip senle 2 yabancı olmayı;
seni göremeden ya da göremesem bile var olduğunu bilmeden bir parçam hep yarım kalacak.
Olsun varsın ben olmayayım. O 2 yabancı olmasın, ben tekrar doğmayayım, sen olmadıktan sonra çok değersiz olacak.
Şimdi de değersiz olsa da, bu hayatta en azından varlığını bilmek bu sefil hayatı katlanılır kılıyor.

Bu hayatta sefilim, bir sonraki hayatta sefilim ve sonrası sonrası sonrası... Sonsuzluk, sonsuzluğum, lanet sonsuzluğum...

Sonsuzluk
1 sayfadaki 1 sayfası