leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!özgür düşüncelerin buluştuğu yer!!!

Anasayfafirst pageLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sizin İstediğiniz Kategori Açılsın. Moderatörü Siz Olun. Detay İçin "ÖNER BANA" Başlıklı Kategoriye Bakın.

BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?

+4
Ktulu
dtkeremdt
supermario
leviathen
8 posters
YazarMesaj
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın
Hangi cehennemden : istanbul un kanlı toprakları
Boş zamanlarında naparsın? : insanlara ölsem de kurtulsam dedirtmek
Lakabın ne? : leviathen, goddess of metalists
Rep Gücü : 219
Başarı Sistemi : 0

BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Empty
MesajKonu: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 10:21 am

arkadaşlar anlatmaya değer yaşadığınız şeyleri buraya yazın. eminim ağlatacak, güldürece, sinirlendirecek ve şaşırtacak olaylar çıkcak karşımıza.
https://levia.yetkin-forum.com
supermario
melaike
melaike
supermario

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:15 am

günde 2 defa du$ aldm hayatimda ilk oldu
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:35 am

yuhaha bravo Very Happy bu bi mucize Very Happy yoksa peygamber misin xD

ben dün komedi bi olay yaşadım Very Happy daha doğrusu annem yaşamış xD dersane çıkışıma geliyomuş. dersanenin önünde jandarmaları ve büyük bi kalabalığı görmüş. nerdeyse baygınlık geçircekmiş. kesin seren e bişey oldu demiş. sonuç: bomba ihbarı varmış ama çanta boşmuş. ya yok böyle bişey ya. yuhaha kadın nerde bi olay görse kesin seren diyo xD bu kadar mı belayım ben ya Very Happy
dtkeremdt
günahkar
günahkar
dtkeremdt

Erkek
Hangi cehennemden : Ankara gorrgrind
Boş zamanlarında naparsın? : muzık dinlerim - içerm
Lakabın ne? : dt :D
Rep Gücü : -12

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:02 pm

Very Happy guzel
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 9:18 am

dün sınıfta yine çok güzel bi laf attım ortaya xD konu: tarihi devirler. milat hakkında konuşuyoruz isadan önce isadan sonra diye. sonra ortalarda bi isa lafı dolaşmaya başladı.

tarihçi: isa demeyin insan ismi gibi oluyo hz. isa deyin
ben: nasıl yani hayvan ismimi
sınıf: yuhaha
Ktulu
melaike
melaike
Ktulu

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:11 am

Nefret edilecek derecede güçlü önsezilerim sayesinde ateşlenen; paranoyaklığımla birleşince ortaya korkulacak derecede hırslı bir insan çıkartan sevdiğim hakkındaki herşeyi öğrenme merakı sayesinde bugün sevgilimin bana daha önceden söylediği yalanları ve bana ne derece önem verdiğini; hatta beni bi dönemi sevgilisiz geçirmemek veya eski aşkından kalan duygularını birilerine yansıtma isteğinden dolayı benimle beraber olduğunu öğrendim....

Tahmin edebileceğiniz üzere çok büyük bir hayal kırıklığı ve tam hayatımda belli bir dönem bitti derken, şimdiye kadar onun hakkında neden bu kadar garip hissettiğimi, hatta her an olumsuz bişey çıkabileceğinden duyduğum o kahrolası önsezilerimi haklı çıkararak neden başka insanlarla yakınlaşmaya çalıştığımı ve duygusal olarak olması imkansız olsa da düşünsel olarak aldattığımı ve fizksel olarak da buna hazır olduğumu anladım.

ÇOK büyük bir hayal kırıklığı.......

Allah kimsenin başına vermesin.

Düşmanımın bile.
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:15 am

çok kötü olmuş canım ya Sad nasıl öğrendin peki? senin bi sevgilin olduğuna çok sevinmiştim Sad ama niye herkesin aşk hayatı berbat gidiyo Sad tüm arkadaşlarım aşktan dertli Sad
Ktulu
melaike
melaike
Ktulu

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 7:25 am

Sistem mühendisiyim canım "sistem güvenliği" üzerine.... Hack herşeye çözüm olabiliyo işte. Maalesef acı ama gerçek.
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 8:14 am

Sad sevgilin bunu bilmiyo mu? ona göre adımını denk atsaydı
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:01 am

annem: "zenginlerin var ya hani kış bahçeleri..."

kendimi çok garip hissettim :S hiç bu kadar züğürt hissetmemiştim kendimi :S insanlar ikiye ayrılıyo: kış bahçesi olanlar (zenginler) ve kış bahçesi olmayanlar (züğürtler) Very Happy:D:D ne ilginç bi ayrım Smile
Lorelei
melaike
melaike
Lorelei

Kadın
Boş zamanlarında naparsın? : bilmemmm.. hiç boş zamanım olmadı:P
Lakabın ne? : sos ece....

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 7:52 am

aslında anlatmaya değer bir şey yaşamadım.. amaaa.. yazmak için yazıyorum işte.. bugün deprem tatbikatı yaptık.. ya da yangın.. bilmiyorum.. camdan atladık.. firdevs düştü.. çok güldük.. böyle işte..
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 8:49 am

yuhaha xD sorma ya xD matematik işlemeyi tercih ederdim. donduk ve ıslandık. o müdürün beynine veriyim. ilkbahar çuvala mı girdi? ne acelesi var. hayvanlar gibi o da mı hissediyo depremi önceden. deprem mi olcak. ne bu acele?
Depressive
günahkar
günahkar
Depressive

Erkek
Hangi cehennemden : Güzel Soru Ama Pas Gecicem
Boş zamanlarında naparsın? : Canım Ne İsterse On u Yaparim
Lakabın ne? : Ben Bilmem Kullanmam Takanı Döverim
Rep Gücü : 81

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 4:57 pm

hayatın mk anlatmaya deger seyler yasatmio bu ara
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 6:40 am

etrafımda bi tane akıllı yok. isyan ediyorum. örneğin bugün kardeşimle annem kavga ettiler. kardeşim anneme hakaret etti. ondan annem ona küstü. sonra konu öyle bir dönd ki ben de anlayamadım nasıl oldu konu benim evden geç çıkmama geldi ve kabak benim başıma patladı :S

bi de bugün özge diye bi hatun sınıfta çok fena saçmaladı. onun saçmalamalarına örnekler verirsem:

*özge: hocam bu aşık veysel kime aşıkmış?

*faruk hoca: özgecim sınavdan karsın plakası kadar puan almışsın.
özge: ne yani 34 mü almışım?

özge: yaa bu sorunun cevabı çıkmıyooo
ben: dur bi bakıyım
özge: 129 u 3 e bölünce 307 çıkmaz mı?
ben: özge bölme işlemi sağdan dğeil soldan doğru yapılır silent

şimdi böyle bir ortamda nasıl psikolojim sağlam kalabilir ki silent
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:01 am

Yok böyle bir site ya :S Bir insan en ilginç nasıl uyanabilir sabahleyin?

Bu sabah kardeşim bağırıyor: Anneee koşşş koşşşş! Adamın teki çatıya çıkmış galiba intihar edecekkkk!!!
Annem koşarak balkona çıktı. Adam diyor ki : Polis çağırın polissss!!!
Bizim burda da bugün telefonda bir sorun varmış :S Dağ başında oturuyoruz ya, ondan... Küfrederek kalktım. Gittim balkona, hala esniyorum. Bağırdım adama: Abi ne oldu yaaa?
Adam: Polisi arayın, polisi arayın! Kapıda adamlar var, içeri girmeye çalışıyorlar, beni öldürecekler.
Benim o anki düşüncem: Oha amına koyayım!!! Ne aksiyonlu bir yerde oturuyorum yaaa! Bir normal ben miyim?
Ama adama dedim ki: Tamam abi merak etme hemen arıyorum.
Cep telefonlarından itfaiye, ambulans ve polis ücretsiz aranabiliyor. Ben de aradım 155'i: "Burda bir adam çatıya çıkmış bağırıyor. Galiba kapısına adamlar gelmiş, içeri girmeye çalışıyorlarmış. Öyle söylüyor çatıdaki adam. Acil gelin." dedim polise ve adresi verdim.
Polisi beklerken arka bahçeye 20 yaşlarında birkaç herif geldi. Sanırım bunlar dayanmış yaşlı adamın kapısına. Yaşlı adam diyor ki: Beni öldürecekler, beni öldürecekler bunlar!
Gençler diyor ki: Yalan atıyor. O adamın ruhsatsız silahı var.
Yaşlı adam diyor ki: Hayır o yalan atıyor. Bende silah milah yok. Beni öldürecek bunlar!
Gençlerden biri: Bak gece gelir senin karını altından alırım.
Komşu kadın: Ayh ne biçim konuşuyorsun sen öyle terbiyesiz!
Ben: Lan adam akıllı konuş ağzına burnuna sıçarım senin!
Sonra çatıdaki yaşlı adama dönerek: Abi tamam geliyor polisler.
Polisler geldi ama içeri giremiyorlar. Yaşlı adam aşağıdaki gençlere: Alın bu anahtarı polise kapıyı açın.
Ben: Abi senin kafan mı iyi? Niye onlara anahtarını veriyorsun ya? Evine gir bas otomatiğe.
Yaşlı adam içeri girdi. Polisler başka bir yerden çatıya çıktı. Benim düşüncem: Ah şunlardan birinin ayağı kayıp düşse ne gülerim xD
Bu sırada gençler hala bahçede ve ortam oldukça gergin. Ama sanki film gibi her şey... 2 tane küçük kız bu kargaşanın ortasında bahçeye geldiler top oynamaya başladılar.
Komşu kadın: Kızlaaarrrr! Kızlaaarrr! Gidin bakayım! Durmayın orda.
Ben: Lan kızlar siz iyi misiniz? Bu kadar kargaşanın ortasında top mu oynanır amına koyayım?
O kızlar da tam bir gerizekalı. Bu sefer bahçenin bir kenarına geçtiler top oynuyorlar. Öbür tarafta bağırışlar ve polisler. İlginç bir şekilde uyandım bu sabah.
Rag3ImmoRTaL
melaike
melaike
Rag3ImmoRTaL

Erkek
Hangi cehennemden : Cehennem Benim Topragım
Boş zamanlarında naparsın? : Elime geleni
Lakabın ne? : Hüso

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 3:07 pm

bu gün kalktım sıctım sigaramı yaktım wcde ark msj attı lan nappıyon yarragm die bende cwp werdim yarragn okadar büyükse ewir cewir götüne sok die sonra cıktım wcden calıstırdım motoru biraz turladım karılara kızlara laf attım adminle biraz msnde geyik sardık sacma ing arklarından grup attı mal mal konusuyolardı bi bok anlamadım nie ingilizce konusuyolar herif osmanmış amk ben türkceyi zor konusuyorum adam ing konusuyo bana bi sigara daha yaktım size bu sacma günü nasıl malca gectigni anlatıyorum bunu nie yapıyorum bende bilmiyorum okursanız size helal olsun hadi ben kacar bi ciftli sarıp kafama bakcam
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 12:05 pm

Rag3ImmoRTaL demiş ki:
bu gün kalktım sıctım sigaramı yaktım wcde ark msj attı lan nappıyon yarragm die bende cwp werdim yarragn okadar büyükse ewir cewir götüne sok die sonra cıktım wcden calıstırdım motoru biraz turladım karılara kızlara laf attım adminle biraz msnde geyik sardık sacma ing arklarından grup attı mal mal konusuyolardı bi bok anlamadım nie ingilizce konusuyolar herif osmanmış amk ben türkceyi zor konusuyorum adam ing konusuyo bana bi sigara daha yaktım size bu sacma günü nasıl malca gectigni anlatıyorum bunu nie yapıyorum bende bilmiyorum okursanız size helal olsun hadi ben kacar bi ciftli sarıp kafama bakcam

Çünkü konuşmada Tuukka isimli bir Finlandiyalı da vardı. Bu nedenle İngilizce konuştuk. Ama o cevap yazmadı size. Benle ayrı konuştu Smile
Rag3ImmoRTaL
melaike
melaike
Rag3ImmoRTaL

Erkek

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 1:26 pm

leviathen demiş ki:
Rag3ImmoRTaL demiş ki:

Çünkü konuşmada Tuukka isimli bir Finlandiyalı da vardı. Bu nedenle İngilizce konuştuk. Ama o cevap yazmadı size. Benle ayrı konuştu Smile

cokda fifi Very Happy
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 9:25 am

Smile O zaman "Niye İngilizce konuştuk?" deme.
t0reador
melaike
melaike
t0reador

Erkek
Hangi cehennemden : ist
Rep Gücü : 20

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:52 am

uzun zamandır hayatım hayet sıkıcı geçiyo izmire gidiyorum belki orda buraya yazmaya deyer bişeyler olur
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:11 pm

Olursa sitemize yazarsın Smile
Depressive
günahkar
günahkar
Depressive

Erkek

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:22 pm

hiç 1 bok yok action yok
Rag3ImmoRTaL
melaike
melaike
Rag3ImmoRTaL

Erkek

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 5:00 am

amk seren senin dün hayatımın en güzel bi okadarda boktan gününü yasattın kadıköyden ewine kadar bıraktırdı göt yolda benzin bitti göte geldik ebesinin amı kadar yol gittik yolları karıstırdık aklıma bukadar geliyo seren sen aklına gelenleri ekle sikerim her yerim agrıyo 5 gün o koltuga bidaa oturmam
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:00 am

Alıntı :
amk seren senin dün hayatımın en güzel bi okadarda boktan gününü yasattın kadıköyden ewine kadar bıraktırdı göt yolda benzin bitti göte geldik ebesinin amı kadar yol gittik yolları karıstırdık aklıma bukadar geliyo seren sen aklına gelenleri ekle sikerim her yerim agrıyo 5 gün o koltuga bidaa oturmam

Senin tükürüğün benim ağzıma kaçtı. Otobüs şoförüne küfrettim. Seni Esencılıslılarla tanıştırdım (Buraya gelmeden biraz önceki yörenin mor gömlekli yöresel halkı) Sana durup durup "Ordan gitme Bayrampaşa'da beni tanıyorlar, şuraya girme Rami'de beni tanıyorlar, burdan gitme Gaziosmanpaşa'da beni tanıyorlar. Ah kahretsin babamın iş yeri, şurdan ileri gitmeyelim komşu var, annem var, yengem var..." dedim. Yuhahaha xD Birine parmak gösterdim, birine "Yarrrrrrrrrrrrrrrrrrak" dedim birine "Orrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu" dedim, sen küfrettin ben "Bak adam duydu terbiyesiz" dedim, bir ara senden bıktım "Helppppp" diye bağırdım, çantam senin götüne girdi, senin götün terledi sen benim orgazm olduğumu sandın. Yuhahaha xD xD xD Ben sana sürekli "Güzel görünüyor muyum? Saçlarım rasta gibi oldu, bok gibi oldu" vs. dedim. Sen de sürekli çok güzel olduğumu söyleyerek benim psikolojimi rahatlattın Very Happy Aklıma gelmiyor daha Very Happy

En son leviathen tarafından Ptsi Mayıs 10, 2010 2:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Depressive
günahkar
günahkar
Depressive

Erkek

MesajKonu: Geri: BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?   BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI? Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 8:22 am

toreador artık angel deilsin sen fallen angel oldun mq parlaqda bişeye benzion Very Happy
yine konu saptı mq

ama bugunde hiç bi siq yok yat uyu uyan sigara iç bira iç cok sıcaq siqim taşama yapişti:D

BUGÜN ANLATMAYA DEĞER BİŞEY YAŞADIN MI?
1 sayfadaki 1 sayfası