leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Foruma hosgeldin. Eger uye isen asagida "Giris Yap" i tiklayip girisini yapabilir ve yazini yazabilirsin.

Uye değil isen asagida "Kayit Ol" u tiklayip uye olabilir ve hemen yazmaya baslayabilirsin. Sadece bir dakikani ayirip uye olabilirsin. Uyeliginin aktif hale gecmesi icin mail kutuna gelecek olan mail'deki aktivasyon linkine tiklayabilirsin. Mail kutunuzda mail'i göremiyorsan lutfen Onemsiz E-posta kutusunu kontrol et.

Bu kutunun kapanması icin "do not display again" i tikla.

Siteyle ilgili herhangi problem icin "SITE HAKKINDA" kategorisindeki uygun bir forumda baslik acarak ya da "leviathen" nickli admine PM (Özel Mesaj) atarak bildirebilirsin.
leviathen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!özgür düşüncelerin buluştuğu yer!!!

Anasayfafirst pageLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sizin İstediğiniz Kategori Açılsın. Moderatörü Siz Olun. Detay İçin "ÖNER BANA" Başlıklı Kategoriye Bakın.

Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

2 posters

İzleyenler filmi nasıl buldunuz?
harikulade süper muhteşem
Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_lcap50%Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_rcap
 50% [ 1 ]
güzel
Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_lcap0%Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_rcap
 0% [ 0 ]
idare eder
Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_lcap0%Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_rcap
 0% [ 0 ]
çok iyi değil
 0% [ 0 ]
kötü
 0% [ 0 ]
berbat
 0% [ 0 ]
film boyunca uyudum ondan bilmiyorum
 0% [ 0 ]
film boyunca seviştim ondan bilmiyorum
 0% [ 0 ]
yarısında çıktım
 0% [ 0 ]
filmi kaçırdım
Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_lcap50%Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
leviathen
Admin
Admin
leviathen

Kadın
Hangi cehennemden : istanbul un kanlı toprakları
Boş zamanlarında naparsın? : insanlara ölsem de kurtulsam dedirtmek
Lakabın ne? : leviathen, goddess of metalists
Rep Gücü : 219
Başarı Sistemi : 0

Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Empty
MesajKonu: Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh   Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 9:55 am

Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 45430

Vizyon tarihi:

22 Ağustos 2008

Yönetmen:

Eric Besnard

Senaryo :

Eric Besnard

Müzik:

Jean-Michel Bernard

Görüntü yönetmeni:

Gilles Henry

Tür:

Komedi, Suç

Yapım:

Fransa 2008 100 dakika (Renkli)

Dil:

Fransızca, İngilizce

Internet adresi:

www.cash-lefilm.com/

"Ca$h", ışıkların ile aşıkların kenti Paris ve Güney Fransa mekanlarında geçen bir kedi ile fare oyunu… Birbirinden seçkin, yaratıcı ve zeki dolandırıcılık ustaları sıradışı “akıl oyunları”yla birbirlerini alt etmeye çalışıyor...

Paris’in en seçkin dolandırıcılarından Cash’in en büyük hayali Fransız Riviera’sında çok büyük bir elmas soygunu gerçekleştirmektir. Ancak operasyonunun üzerine efsanevi düzenbaz Maxime’in gölgesi düşer; birbirinden güzel ve tehlikeli kadınlar paylarını isterler. Oyunun adı vefasızlık, döneklik, sahtekârlık ve ihanettir. Kesin olan tek bir şey vardır. Hesaplar görülecek, bir arkadaşın ve kardeşin ölümünün intikamı alınacaktır
https://levia.yetkin-forum.com
t0reador
melaike
melaike
t0reador

Erkek
Hangi cehennemden : ist
Rep Gücü : 20
Başarı Sistemi : 0

Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Empty
MesajKonu: Geri: Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh   Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 7:59 am

dehşey filmdir bide tapdım adam jean reno oynuyo Very Happy

Ca$hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
1 sayfadaki 1 sayfası